Kategorie
Datum na přání

Datum na přání

(391x)
600 Kč
Do obchodu
Popis produktu

Datum na přání vyskládaný do staré knihy.
Skládané knihy jsou originální dekorace ručně vytvářené pomocí metody ohýbání jednotlivých listů. To znamená, že knihy nejsou po vytvoření vzoru zničené, po rozložení jsou stále čitelné a nechybí jim žádné stránky. 
Jedná se o neobvyklý a také velmi osobní dárek nejen pro milovníky knih. Na přání je také možné vyskládat prakticky jakýkoliv nápis (jméno, přezdívku, iniciály, titul, osobní vzkaz a podobně) nebo číslice (datum svatby, narozenin, složení zkoušek…). Knihy skládané na zakázku je možné objednat zde
Hodí se pro každou příležitost, například jako dárek k narozeninám, ke svatbě, k Vánocům, nejrůznějším výročím nebo třeba i jako zajímavá pozornost pro kolegy, kamarády, učitele apod.
Na přání skládáme také jména/nápisy - 3 písmena4 písmena5 písmen6 písmen7 písmen8 písmen9 písmendatumy a monogramy pro zamilované
Pro tvorbu používáme staré knihy, které už původní majitelé nechtěli a kterých se snažili zbavit. Zachraňujeme tak opuštěné knihy z pozůstalostí, přebytky z knihoven a antikvariátů, a podobně. Koupí tak získáte nejenom velmi originální dárek či doplněk do bytu, ale zároveň dáte domov knize, která by jinak skončila někde ve sběru nebo na skládce. Veškeré používané knihy jsou ale v dobrém stavu, bez známek většího poškození, jeví pouze známky svého věku a lehkého opotřebení. Všechny knihy jsou stále čitelné. 
Každá naše kniha je díky pečlivě vyskládanému motivu zajímavá sama o sobě, kromě toho je ale ještě doplněná barevnou stuhou, případně i ozdobnými kovovými rohy, které celému výtvoru přidají na výjimečnosti. Vždy se snažíme, abychom udělali maximum pro to, abyste dostali co nejhezčí kousek, který vám nebo vašim blízkým udělá opravdovou radost.  
Doba dodání je většinou 3-5 pracovních dní od přijaté platby. 
Pokud budete mít nějaké dotazy, podívejte se nejprve do naší sekce Nejčastější dotazy. V případě zájmu nás ale také můžete kontaktovat e-mailem, přes kontaktní formulář nebo telefonicky. Případné otázky vám rádi zodpovíme.