Kategorie

DIY - dárky z lásky

  • Petr Čep
  • 15.3.2021
DIY - dárky z lásky

Dárky z lásky


Dárky milovaným osobám dáváme minimálně třikrát do roka, což nezní tak strašně, avšak většina lidí si nikdy neví rady s tím, co darovat.

Samozřejmě můžeme zajít do obchodu, koupit čokoládu, nějakou drogerii, kterou dotyčný denně používá, takže jste si jistí, že dárek využije, a je hotovo. Snad každý dárek tohoto typu někdy dostal a většina z nás ho dostává pravidelně. Sice nás to úplně neurazí, ale ani nenadchne.

Dárek, zvlášť pro někoho, na kom nám opravdu záleží, by neměl být jen tak nějaký. Měl by ukázat dané osobě, že ji máte rádi a je pro vás výjimečná, takže byste si na dárku měli dát hodně záležet. Nemusíte to dokazovat tím, jak drahou věc koupíte, mnohem víc každého potěší, když do dárku vložíte kreativitu a svůj čas. Vlastnoručně vyrobený dárek dokáže člověka i pořádně dojmout, což rozhodně není na škodu.

Zde je několik typů na jednoduché dárky, které si můžete různě přizpůsobit tak, aby byly co nejosobnější:


 Fotka s příběhem


Na výrobu vám bude stačit nějaký rámeček, papír, oblíbená fotografie, kterou si zvolíte, a nakonec nějaké fixy. Zhruba doprostřed papíru nalepíte menší fotku, kterou si zvolíte a dokola napíšete nějaký příběh. Můžete tam například sepsat, co na dotyčné osobě milujete a čím je pro vás tak výjimečná, nebo můžete sepsat vaše první setkání, jaké jste měli pocity apod. Dotyčného to zaručeně může pořádně dojmout.