• Webové stránky jsou v testovacím režimu.
  • Webové stránky jsou v testovacím režimu.
Kategorie
Kukačky Hőnes elektrické 352Q

Kukačky Hőnes elektrické 352Q

(16x)
4590 Kč
Do obchodu
Popis produktu

Kukačky jsou skladem, je tedy možné je odebrat ihned.
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.

Kukačky elektrické ručně vyřezávané z lipového dřeva s krásně propracovanými detaily. Čelní rozměr kukačkových hodin bez kyvadla a závaží je 24x36 cm.

Certifikát pravosti Hőnes

Hodinový stroj

Hodiny jsou osazeny elektrickým hodinovým strojem, který je poháněný třemi kusy baterií R14 (monočlánky C). Baterie  nejsou součástí balení. Kukačka každou  celou hodinu odkuká 1-12 xpodle počtu hodin a stroj odehrají jednu ze tří melodií, které se pravidelně střídají. Hodiny mají zvukový reostat, kterým lze ztlumit celkovou hlasitost. Melodie lze  zcela vypnout, také kukání lze zcela vypnout. Hodiny mají  světelné čidlo, které melodii i kukání v noci zcela vypne a ráno opět zapne. 

Balení výrobku

Hodiny jsou zejména citlivé na otřesy a hrubé zacházení, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Případně doporučujeme objednat hodiny skrze dopravu Dědečkovy hodiny, kdy Vám je zavezeme osobně a na místě seřídíme. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

O značce HőnesNěmecká firma Hőnes z městečka Titisee – Neustadt je proslulým výrobcem tradičních kukačkových hodin. Všechny hodiny jsou ručně vyřezávané s krásně propracovanými detaily. Kompletní katalog firmy zde.O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Jsme největší specialisté na mechanické hodiny v České republice.